Unix Storm rulez!

Kiedy kilka lat temu zabierałem się do realizacji poważnego, bo finansowanego przez MSWiA zamówienia, polegającego na utworzenia portalu poświęconego kulturze i edukacji Romów, musiałem znaleźć dla niego odpowiednio dobry serwer. Wszedłem więc na polskie forum użytkowników Joomla! żeby poszukać opinii o dostawcach usług hostingowych. Jednym z rekomendowanych była firma Unix Storm.

Uwierzyłem i ulokowałem tam zamówienie. A za nim jeszcze kilka następnych, bo jakość usług, a zwłaszcza sposób współpracy z klientem, okazały się rewelacyjne. Mógłbym na to podać wiele przykładów, ale może wystarczy jeden.

Dzisiaj rano stwierdziłem, że strony znajdujące się na koncie i w domenie wojcieszyce.info, nie tylko ta "główna", ale i stowarzyszenia Wojcieszyce XXI oraz Klubu Kibica, wyświetlają się nieprawidłowo. Posypały się niektóre moduły Joomla oraz fora. Najpierw trochę się zaniepokoiłem, bo programiki antyhackerskie, które przezornie poinstalowałem, od kilku dni sygnalizowały uporczywe próby włamania. Ale potem uspokoiłem, bo wyświetlane komunikaty wskazywały na problemy z bazami danych.

Napisałem więc e-mail do działu pomocy i obsługi technicznej i wysłałem go o godzinie 10:12. Już o 10:21, czyli po 9 minutach, otrzymałem od szefa firmy p. Michała Gottlieba jednozdaniową odpowiedź: Proszę sprawdzić teraz - powinno być w porządku. Sprawdziłem i wszystko rzeczywiście już było OK!

Serdeczne dzięki i czapki z głów, gdyż nie jest to taki znowu częsty przykład błyskawicznej reakcji na problemy zgłaszane przez klientów. Wiem coś o tym, bo kiedyś przez kilka dni nie mogłem dogadać się z administratorem innej, znacznie większej i wydawałoby się - poważnej firmy.

W takim razie, nie dbając o to, że ktoś mi zarzuci uprawianie kryptoreklamy, w otwarty sposób polecam korzystanie z usług Unix Storm. Jeśli planujecie utworzenie strony internetowej i chcecie mieć za niewielkie pieniądze porządne konto na dobrym serwerze, pospieszcie się, bo właśnie teraz trwa promocja.

 

Jeszcze jedno: dzisiaj została odnotowane ćwierćmilionowa wizyta na stronie. Jak na półtora roku jej istnienia i bardzo lokalny charakter, to chyba nieźle?!

wynajem świetlicy 1
Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework