O nas

Początkowo zamierzałem stworzyć wizytówkę zawierającą podstawowe wiadomości o historii i współczesności Wojcieszyc. Jednak strona zaczęła się rozrastać i zyskiwać nowe funkcje. Mam nadzieję, że dzięki temu lepiej służy zainteresowanym naszą wsią, a zwłaszcza lokalnej społeczności, gdyż zapewnia aktualne informacje i ułatwia wymianę opinii.

Z myślą o tym umożliwiłem komentowanie artykułów. Nie lubię bawić się w cenzora, wręcz zależy mi na prezentacji różnorodnych opinii i kontrowersyjnych poglądów, jednak bez zmrużenia oka usuwam posty naruszające prawo lub dobre obyczaje.

W stopce umieściłem klauzulę Copyleft. Oznacza ona zgodę na bezpłatne kopiowanie, modyfikowanie oraz rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie tekstów i fotografii mego autorstwa, a także przeróbek szablonu, komponentów, wtyczek i modułów CMS Joomla, wszakże pod warunkiem, że dzieła pochodne zostaną udostępnione na tych samych zasadach, co moja praca.

Choć strona ewoluuje, zmienia wygląd i rozrasta się objętościowo, zachowuje charakter lokalny i równocześnie autorski. Znajduje to wyraz w Blogach, doborze materiałów oraz sposobie ich prezentowania. Te walory zostały docenione przez jury ogólnopolskiego konkursu na najlepszą wiejską stronę internetową, które przyznało nam drugie miejsce.

Wyrazy uznania cieszą, jednak nie uważam, że pozjadałem wszystkie rozumy i chętnie przyjmuję uwagi użytkowników, oferty pomocy w redagowaniu, teksty oraz zdjęcia nadające się do publikacji.

Tutejsi wiedzą, gdzie mnie w razie czego znaleźć. Zamiejscowi - jeśli mają sprawę - niechaj piszą korzystając z formularza kontaktowego lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W nagłych wypadkach można telefonować na nr 697 348 571 lub komunikować się przez Skype.

Andrzej Korona
Admin, ak

Polityka prywatności

{jcomments off}

Prywatność użytkowników traktujemy bardzo poważnie i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie.

Czytaj dalej

Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework