Rok 2010

Spotkanie opłatkowo-noworoczne

16 grudnia 2010 odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Zarząd Klubu Seniora. Uczestniczyli w nim głównie starsi wiekiem mieszkańcy Wojcieszyc, ale także liczna grupa dzieci i młodzieży zrzeszonej w zespole "Rytm".

Czytaj dalej

Większość przeciw lotnisku

mini28 listopada 2010 odbyło się referendum gminne, którego przedmiotem była możliwość zlokalizowania lotniska w gminie Kłodawa. Wzięło w nim udział 32,3% mieszkańców Wojcieszyc, z których 62,8% opowiedziało się przeciw. Frekwencja w całej gminie przekroczyła ustawowy próg 30%, a ponad 52% biorących udział w referendum odpowiedziało "nie".

Czytaj dalej

Referendum gminne

miniW najbliższą niedzielę odbędzie się referendum w sprawie lokalizacji lotniska na terenie gminy. Wójt, p. Anna Mołodciak, wystosowała do mieszkańców apel zawierający zachętę do udziału w głosowaniu.

Czytaj dalej

Wojcieszyczanie wybierali samorząd

mini

Wyniki wyborów do rad Gminy Kłodawa i Powiatu Gorzowskiego, na Wójta Gminy oraz do Sejmiku Wojewódzkiego, przeprowadzonych dnia 21.11.2010 w obwodzie głosowania nr 4 obejmującym Sołectwo Wojcieszyce

Czytaj dalej

Vivat SHR!

mini

W ostatnim meczu rundy jesiennej rozgrywek klasy A drużyna SHR Wojcieszyce wysoko pokonała na własnym boisku „Zorzę” Rolewice. Po meczu przed budynkiem klubowym zebrała się kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców i zgotowała zawodnikom głośną fetę.

Czytaj dalej

Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework