Zagłosujmy na "Echo"

Nasze "Echo" wypływa na coraz szersze wody. Zostało, jako jedyny zespół z północnej części województwa lubuskiego, zakwalifikowane do udziału w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Grup Śpiewaczych Ziemia i Pieśń, który odbędzie się w dniach 3 - 5 lipca 2015 w Szprotawie. Jest to poważna impreza, w programie której znajdują się koncerty eliminacyjne oraz galowy, konkursy rękodzieła i jadła regionalnego, korowód ulicami miasta.

Ale na tym nie koniec, gdyż "Echo" uczestniczy w wyborach najpopularniejszego zespołu śpiewaczego w województwie lubuskim zorganizowanych przez redakcję Gazety Lubuskiej. Aktualnie znajduje się na bardzo przyzwoitym 5 miejscu z liczbą 380 głosów.

Jedno i drugie stanowi naprawdę duże wyróżnienie, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że zespół istnieje niespełna trzy lata. Dlatego warto życzyć mu powodzenia i w pierwszych dniach lipca trzymać za niego kciuki.

A już teraz zagłosujmy w plebiscycie! Można to zrobić wysyłając SMS o treści NZS.9 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT). Głosować można do godz. 11:59 dnia 2 lipca 2015, ale lepiej się pospieszyć i zrobić to już teraz.

Aktualizacja (3.07.2015 godz. 705)

Plebiscyt już się zakończył. "Echo" znalazło się na podium, bo uzyskując 1.880 głosów zajęło III miejsce. Do drugiego zabrakło tylko 7 głosów.

Gratulujemy!

 

Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework