Nasz fejsbuczek

Jak sama nazwa wskazuje, fanpage*) Wojcieszyce.info jest ściśle powiązany z tutejszym, istniejącym już 14 lat portalikiem wojcieszyce.info

Jego zadaniem jest umożliwienie komentowania i prowadzenia dyskusji na temat publikacji ukazujących się na „macierzystej” stronie. W miarę ich przybywanie, będę zamieszczać wiadomości zawierające tytuł, wprowadzenie i link do konkretnego artykułu, a także jakieś zdjęcie ilustracyjne.

Wiadomości są publiczne, to znaczy widoczne dla wszystkich i wszyscy mogą je komentować. Otworzyłem również możliwość zamieszczania wiadomości przez użytkowników, jednak pod warunkiem, że będą one dotyczyły spraw naszej wsi.

Nie lubię bawić się w cenzora, wręcz zależy mi na prezentacji różnorodnych opinii i kontrowersyjnych poglądów, jednak bez zmrużenia oka będę usuwać wiadomości i komentarze naruszające prawo lub dobre obyczaje. W razie recydywy sprawców będę banować.

Zarówno ta strona, jak i fanpage mają charakter autorski.

Admin

 

*) Fanpage jest specyficznym rodzajem strony na portalu społecznościowym Facebook, za pomocą której można promować firmę, markę, produkt, usługę lub osobę. Pozwala na zebranie fanów w jednym miejscu sieci internetowej. 

 

Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework